sohbet SOHBET GİRİŞİ sohbet

* Şifreniz yoksa boş bırakınız.

Chat Sohbet

Güzel ülkemizin her şehrinde bulunan insanların sohbet odaları üzerinde buluşturarak ücretsiz sohbet etmelerine imkan sağlayan güzel sohbet sitesi. Sizlere arkadaşlığın kapılarını aralıyor. İnsanların hobilerine ve ilgi alanlarına göre sohbet odalarını aktif ederek, insanların daha kolay sohbet etmelerine ve kaynaşarak güzelce sohbet etmelerine olanak sağlıyoruz. Yetişkinlere özel sohbet chat odaları platformudur. Üyelik işlemleri ile uğraşmadan, rahatlıkla sohbet sistemimiz üzerinden bağlantı kurabilir, hem mobil cihazlarınız aracılığı ile hemde teknoloji özelliği olan internet uyumlu diğer cihazlarınızla sohbet ağımızı ziyaret edebilirsiniz.

Mirc indir

mirc indir

mIRC indir

sohbet sitesi mIRC sohbet kullanıcıları, bilgisayar üzerinden sohbet sitesine girmeyi planlayan sohbet severlerdir. Mobil sohbet ve çeşitli chat uygulamalarından değil de, daha büyük ekranda daha hızlı kullanım olanağını yakalamak için mIRC tercih ederler.

mIRC sohbet ile mobil sohbet arasında aslında pek fark yoktur. Sohbet edebileceğiniz kişiler ve sohbet odaları aynı iken, sadece bilgisayar üzerinde zaman geçirenlerin tercih ettiği bir uygulamadır. Çoğunlukla sohbet odalarında çokça zaman geçirmiş, sonrasında operatör olmuş kişiler mIRC kullanarak chat odalarına dâhil olurlar.

Mirc Nedir? Mirc Kurulumu Nasıl Gerçekleşir?

sohbet odaları

mIRC, yaklaşık 5 MB. büyüklüğünde küçük bir dosyadır. Kurucusu Khaled Mardam-Bey tarafından geliştirilip günümüze kadar gelmiştir. Sohbet sitesine girmeye gerek kalmadan, yeni insanlarla sohbet edip, zaman geçirmek için kullanılır. Bilgisayarınızı kasan ve zarar veren bir program değildir. Sohbet platformlarının kendilerine özel mIRC yazılımı bulunmaktadır. Rumuz kaydetmek, kanal kaydetmek gibi birçok işlemi, komut bilmeye gerek kalmadan halledebilmenizi sağlar. Oysa yeni nesil mobil sohbet uygulamalarında da bu özellik vardır fakat eski sohbet kullanıcıları çoğunlukla mIRC kullanır.

mIRC sohbet, aynı diğer chat sohbet uygulamaları gibi diğer kullanıcılar ile eş zamanlı olarak sohbet etmenize olanak sağlar. Mobil sohbet ve chat uygulamalarından tek farkı, daha kolay kullanım ve bilgisayar ile kullanıldığından ötürü daha büyük ekranda sohbet etmektir. Günümüzde akıllı telefonlar bilgisayar görevi gördükleri için, birçok evde bilgisayar kalmaması, kullanıcıların çoğunu mobil sohbet kullanmaya teşvik etmiştir.

Sizlerde turkchatsohbet.org için özel olarak yaptırılmış mIRC kullanmak isterseniz, ana sayfada bulunan mIRC indir linkine tıklayarak sohbete dahil olabilirsiniz. Bilmediğiniz kaynaklardan mIRC indirmenizi tavsiye etmemekteyiz. Bazı zararlı yazılım barındıran mIRC’ler, trojan görevi görmektedir ve bilgisayarınızı ele geçirmeye çalışan kişiler tarafından hazırlanmaktadır. turkchatsohbet.org tarafından hazırlamam mIRC sohbet programında hiçbir zararlı yazılım bulunmamakta olup, gönül rahatlığı içerisinde, çayınızı elinize alarak tüm kullanıcılar ile sohbet etme imkânı bulabilirsiniz.

TurkSohbetChat Mirc

mirc indir
Dost site: chat sitesi

© Copyright 2020 - En Güzel Arkadaşlıkların Ortamı - Sohbet ( Chat ) Portal